21.06.2016 - Otwarcie nowego sklepu internetowego GESELLE Jubiler

Nowy sklep online - już otwarty!

Z przyjemnością ogłaszamy oficjalne otwarcie nowego sklepu internetowego - z nowymi możliwościami, w nowej odsłonie i z nową biżuterią.

Nowoczesny design, dostępność do wielu kategorii, bazy wiedzy oraz informacji stanowią niekwestionowane atuty nowego sklepu online. Oprócz bezpośredniego dostępu do bazy diamentów inwestycyjnych, cen skupu złota czy bestsellerów w niezwykle prosty sposób poznać można najnowsze wpisy z bloga czy opinie Klientów z serwisu Opineo.

Dla Klientów pragnących odwiedzich salony stacjonarne GESELLE Jubiler strona umożliwia bardzo szybkie zapoznanie się z danymi adresowymi i czytelnymi mapkami.

Sklep online GESELLE Jubiler został zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu możliwe jest przeglądanie oferty, składanie zamówień, śledzenie statusu zleceń oraz otrzymywanie powiadomień o ofertach i wydarzeniach na ekranach telefonów komórkowych.

Zakup obrączek ślubnych czy pierścionka zaręczynowego został niezwykle ułatwiony - czytelna karta produktu, doskonałe zdjęcia, prezentacje 360° oraz video to doskonałe źródła informacji dla Klientów o wybranym modelu biżuterii. Szybki i wygodny sposób przekazania wpłaty - Dotpay udostępnia również możliwość płatności ratalnej. 

Nie zabrakło też kategorii z pomocą w sprawie zakupów okolicznościowych - dział Dla Mamy, Dla Taty, Dzień Dziecka czy Pod choinkę to doskonałe kompendium informacji na temat najnowszych trendów prezentowych.

Podobnie jak we wcześniejszej wersji sklepu zamówiona biżuteria dostarczana jest do paczkomatu InPost, przesyłką pocztową PACZKA24 i przesyłką kurierską UPS. Zakupy powyżej 250 zł dostarczane są bezpłatnie pod wskazany adres oraz do salonów (bez względu na kwotę).

Serdecznie zapraszamy do zapozania się z nową odsłoną sklepu i szeregiem nowości, jakie dla Państwa przygotowaliśmy!

Nowy sklep online GESELLE Jubiler na platformie Ebexo

 

Sklep internetowy GESELLE wyświetlany na urządzeniu mobilnym   Dział obrączek ślubnych wyświetlany na urządzeniu mobilnym  Dział informacyjny na stronie GESELLE Jubiler