Bezpieczeństwo zakupów

Satysfakcja gwarantowana

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, oferujemy dożywotnią gwarancję na oferowane przez nas złote wyroby. Dodatkowo, do biżuterii z brylantami dołączamy Certyfikat GESELLE Jubiler lub dodatkowy Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego - Gemological Institute of America - GIA, potwierdzający jakość kamieni.

 

Dostawa

Zamówioną biżuterię i akcesoria wysyłamy ubezpieczoną przesyłką kurierską UPS, paczką pocztową priorytetową (Poczta Polska) lub przesyłką do paczkomatu InPost. Gwarantujemy darmową wysyłkę dla wszystkich zamówień krajowych powyżej 250 zł. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat form i czasu dostawy, zachęcamy do zapoznania się ze stroną Czas i koszt dostawy.

 

Czas realizacji

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji zamówienia widnieją na karcie każdego produktu. Biżuteria i akcesoria dostępne w terminie 24h wysyłana jest w ciągu jednego dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku.

 

Opakowanie

Do zakupionej w naszym sklepie internetowym biżuterii oferujemy bezpłatnie eleganckie opakowanie, odpowiednie pod względem wielkości oraz upominkową torebkę z logo naszej firmy.

 

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Oferujemy Państwu możliwość zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem posiadania produktu w nienaruszonym stanie (bez śladów użytkowania czy uszkodzeń), w oryginalnym opakowaniu.

Możliwość ta nie dotyczy produktów wykonywanych specjalnie na życzenie Klienta lub personalizowanych (np. grawerowanych).

Więcej na temat warunków zwrotu i reklamacji przeczytasz na tej stronie.

 

Płatności Dotpay

Usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie dzięki czemu nie trzeba ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku czy nazwy, niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.

Zalety płatności przelewem transferowym:

  • szybkość – przelew realizowany jest natychmiast, w godzinach księgowania banku,
  • oszczędność – przelewy transferowe to bezprowizyjny kanał płatności,
  • pewność – transakcje są w pełni zabezpieczone.