Nasz zespół

Nasz zespół - GESELLE Jubiler

 

Wiktoria Bahrynowska

Dyrektor salonów z wieloletnim doświadczeniem, ekspert w dziedzinie obrączek, o których z pasją opowiada.
Energiczna i zaangażowana, swoją pracę lubi najbardziej za emocje, jakich codziennie dostarcza.

W 2013 roku uzyskała tytuł Dyplomowanego Eksperta Diamentów Instytutu Gemmologicznego HRD w Antwerpii, światowej stolicy brylantów.

Produkt, który wskazuje bez wahania jako jej ulubiony to Pierścionek z żółtego złota z brylantem.

 

Anna Domaradzka-Geselle

Specjalistka ds. marketingu. Codziennie udoskonala stronę www.GESELLE.pl i opiekuje się sklepem internetowym.
Choć większość czasu poświęca zagadnieniom związanym z Internetem, zajmuje się również przygotowaniem materiałów promocyjnych dostępnych w salonie.

Aktualnie marzy o Pierścionku z brylantami z żółtego złota WZ 455.

 

Filip Piotr Geselle

Menadżer od ponad 10 lat, swoją pracę w firmie rozpoczął 15 lat temu na stanowisku złotnika. W firmie zaimplementował system informatyczny i wciąż pracuje nad udoskonalaniem wprowadzanych procedur sprzedaży oraz obsługi sklepu internetowego. Głowa pełna nowych pomysłów oraz wiara w ich powodzenie mobilizują go do dalszej pracy i rozwoju firmy. W dążeniu do najwyższej jakości oferowanej biżuterii nie uznaje kompromisów. Dodatkowo, zdobyty tytuł towaroznawcy jubilerskiego w zakresie oceny i wyceny diamentów jubilerskich w oprawie oraz tytuł Dyplomowanego Eksperta Diamentów Instytutu HRD w Antwerpii, co pozwala mu rygorystycznie selekcjonować brylanty oraz pozostałe kamienie szlachetne, oprawiane w biżuterii GESELLE Jubiler.

Podpisuje się pod hasłami "Tradycja, jakość, piękno", które stanowią kwintesencję działalności firmy GESELLE Jubiler.

 

Piotr Geselle

Mistrz złotnictwa, prowadzi zakład jubilersko-złotniczy, w którym powstaje nasza złota biżuteria. Ponad 35 lat doświadczenia, znajomość sztuki złotnictwa, a także oryginalne wzornictwo sprawiają, że biżuteria GESELLE Jubiler to synonim najwyższej jakości i mistrzowskiego wykonania.

 

Wiesława Geselle

Przez 20 lat prowadziła salon GESELLE Jubiler, w 2012 roku przekazała zarządzanie firmą synowi Filipowi.

Aktualnie wspiera nas w pracy swoim doświadczeniem.

 

Ewa Górecka

Kierownik salonu ze złotą biżuterią. Zajmuje się fotografowaniem produktów, które oferujemy Państwu za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki jej zdolnościom i zaangażowaniu zdjęcia coraz lepiej oddają niepowtarzalny blask biżuterii, w tym pierścionków z brylantami. Do perfekcji opanowała również trudną sztukę grawerowania. Zawsze uśmiechnięta i miła, najbardziej lubi uczestniczyć w wyborze obrączek ślubnych. Ogromną satysfakcję sprawia jej zadowolenie Klienta oraz fakt, że powraca przy innych okazjach.

Produkt, który podoba jej się najbardziej to Pierścionek z brylantem z żółtego złota WZ 452.

 

Anna Malicka-Ginglas

Kierownik salonu „Srebro i Ślub”. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej. Spokojna i opanowana, ponad wszystko ceni bezpośredni kontakt z Klientem. Jest otwarta i zawsze profesjonalna. Interesuje ją temat brylantów i zegarków, o których potrafi ciekawie opowiadać. Prowadzi również dział zegarmistrzowski, czym wzbudza sympatię Klientów.

Produkt, który sprawia, że serce bije jej szybciej to Pierścionek z białego złota z półkaratowym brylantem WZ 493

 

Elżbieta Łozowska

Złotniczka z 35-letnim doświadczeniem, zdobyła dyplom Czeladnika przyznawany przez Izbę Rzemieślniczą, a także tytuł mistrza w zawodzie złotnika, wydany przez Kuratorium Oświaty. Z firmą związana jest już od 10 lat, swojej pracy oddaje się w stu procentach. Zawsze kreatywna, z pełnym zaangażowaniem podejmuje się wszelkich zadań i realizuje nawet najbardziej nietypowe pomysły naszych Klientów.