O nas

Geselle Jubiler to firma jubilerska z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży, którą założył Bronisław Geselle w 1948 roku, specjalizując się w zegarmistrzostwie. Z czasem firma rozwijała się, a syn mistrz złotnictwa Piotr Geselle rozszerzył działalność na złotnictwo. W 1992 roku Wiesława Geselle, która przejęła prowadzenie sklepu jubilerskiego od swojego teścia Bronisława Geselle, zaczęła z powodzeniem oferować swoim klientom piękną i unikalną biżuterię.


Dziś, po ponad 70 latach działalności, Geselle Jubiler to firma, którą prowadzi już trzecie pokolenie rodziny Geselle. Obecnie firma jest prowadzona przez Filipa Piotra Geselle, który jest trzecim pokoleniem w rodzinie jubilerów. Z pasją kontynuują rodzinne tradycje i oferują swoim klientom nie tylko biżuterię najwyższej jakości, ale także wiele innych usług związanych z jubilerstwem.

Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kołłątaja 21, gdzie można spotkać profesjonalny i sympatyczny personel, który chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej biżuterii dla Państwa lub Waszych bliskich.

Nasza firma zawsze stawiała na jakość i staranność wykonania, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu najwyższej jakości produktów i usług. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękną i unikalną biżuterię, która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników piękna. 

W Geselle Jubiler dbamy również o trwałość naszych wyrobów, co gwarantujemy dzięki starannemu wyborowi materiałów oraz rzetelnej i precyzyjnej pracy naszych jubilerów. Nasz profesjonalny i sympatyczny personel chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej biżuterii dla Państwa lub Waszych bliskich. Bez względu na okazję, Geselle Jubiler to gwarancja jakości i zangażowania w tworzoną biżutrię.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czekamy na Państwa zawsze z uśmiechem na twarzy.