Obrączki ślubne - ile muszą kosztować?

Odkryj idealne obrączki ślubne dla Waszego wyjątkowego dnia! 


Planujecie wymarzony ślub? zobaczyć się na podróż do świata naszych pięknych obrączek ślubnych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy współpracować z Waszą miłosną historią, dostarczając Wam symbol wielkiej miłości i jedności. 

Ile kosztują najtańsze obrączki ślubne?

Ceny złotych obrączek mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak szerokość, wysokość oraz rozmiary. Cena za komplet obrączek klasycznych z żółtego złota w próbie 333 bez zdobień zaczynają się od 1000 zł, natomiast w próbie 585 ceny zaczynają się od 1400 zł. 

Ile kosztuje gram obrączki?

Cena za gram złota w próbie 585 wynosi od 375 zł.

Kiedy są najtańsze obrączki?

Cena obrączek zależna jest od cen giełdowych złota i pewnej sezonowości.  Wiele osób twierdzi, że ceny najkorzystniejsze mogą być jesienią.

Jaki jest koszt zrobienia obrączek z własnego złota?

Przetapianie własnego złota na obrączki jest u nas możliwe, ceny wynoszą od 500 do 1300 zł.

Jak tanio kupić obrączki ślubne?

Warto śledzić aktualne promocje i skorzystać z oferowanych przez nas rabatów. Zobacz nasze obrączki.

Czy za obrączki płaci się z góry?

Dokonując zamówienia w naszym salonie można zapłacić za całość z góry, lub wpłacić zaliczkę w wysokości około 40-50% całościowej kwoty.

Co jest droższe Białe czy żółte złoto?

Białe złoto jest nieco droższe od żółtego.

Kiedy są najtańsze obrączki?

Cena złotych obrączek zależna jest od cen giełdowych złota, pojawia się pewna sezonowość polegająca na nieco niższej cenie na jesień.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obrączek?

Zamawiając obrączki zwróć uwagę na wysokość, gramaturę oraz próbę złota. Istotną informacją jest również metoda produkcji (szwowa lub bezszwowa) oraz soczewka wewnątrz.

Co znaczy obrączka z soczewką?

Soczewkowana obrączka ma od środka wyoblenie, co podnosi komfort noszonia oraz umożliwia większy dopływ powietrza.

Ile kosztuje gram obrączki?

Cena za gram złotych obrączek próby 585 wynosi od 375 zł.

Ile kosztują najtańsze obrączki ślubne?

Cena złotej obrączki zależna jest nie tylko od próby z jakiej jest wykonana, ale również od barwy złota oraz wzoru. Najmniej będą kosztować obrączki klasyczne, gładkie z żółtego złota próby 333, gdzie cena zaczyna się od 1000 zł za parę.

Jaki jest koszt zrobienia obrączek z własnego złota?

Usługa wykonania obrączek z własnego materiału wynosi 500-1000 zł za obrączkę.

Gdzie najtaniej obrączki?

Warto wybrać mniejszych lokalnych jubierów omijając w tensposób sieciówki, gdzie ceny są wysokie. W firmie GESELLE Jubiler mamy bardzo korzystne ceny i atrakcyjne oferty promocyjne.

Ile czasu przed ślubem kupić obrączki?

Najbardzej optymalne jest zamówienie obrączek najpóźniej 3 miesiące przed planowaną uroczystością, a najbezpieczniej nawet pół roku przed ślubem. 

Jak tanio kupić obrączki ślubne?

Warto skorzystać z ofert promocyjnych, gdzie przy zakupie obrączek ślubnych można w ten sposób zaoszczędzić sporą kwotę. W GESELLE Jubiler oferujemy aktualnie rabat 20-25% na wymarzone obrączki ślubne.

Czy obrączka musi byc złota?

Posiadamy w ofercie nie tylko złote obrączki ślubne, ale również srebrne, tytanowe, karbonowe lub z platyny. Każda z tych obrączek prezentuje się niezwykle elegancko.