Salon GESELLE Jubiler w Warszawie

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z brylantami, obrączki ślubne oraz biżuteria do ślubu.

Nowy salon GESELLE Jubiler w centrum Warszawy!
Galeria handlowa Millennium Plaza - Al. Jerozolimskie 123A

 

Tradycja · Jakość · Piękno

Od ponad 65 lat dokładamy wszelkich starań, by oferowana Państwu biżuteria - pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne oraz dodatki do ślubu - imponowała wysoką jakością, precyzją wykonania oraz dbałością o każdy detal. Zgodnie z filozofią naszej marki, którą można scharakteryzować słowami: Tradycja – Jakość – Piękno.

Oferta naszego nowo otwartego salonu w centrum Warszawy w galerii handlowej Millennium Plaza (parter), kilka kroków od Dworca Centralnego, to przede wszystkim wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z brylantami, obrączki ślubne oraz srebrna biżuteria do ślubu, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, klasę i dyskretną elegancję. Nasze projekty to najwyższa jakość w uczciwej cenie, wystarczy porównać nasze ceny z konkurencją!

Specjaliści GESELLE Jubiler w nowo otwartym salonie w Warszawie w Galerii Handlowej Millennium Plaza

Naszą biżuterię wyróżnia niepowtarzalne wzornictwo, bogaty wybór wzorów zarówno tradycyjnych, które są hołdem dla klasycznego wzornictwa oraz nowoczesnych, łączących minimalizm stylu, prostotę i kunszt wykonania wszystkich detali.

W wachlarzu propozycji pierścionków zaręczynowych posiadamy zatem te klasyczne z brylantami oraz wyjątkowe, wyróżniające się barwą i kształtem kamienie naturalne - szmaragd, szafir, topaz, ametyst czy coraz rzadszy tanzanit i tsavoryt.

Wioleta - specjalista w salonie jubilerskim w Warszawie - obrączki, pierścionki i biżuteria z brylantami w salonie w galerii handlowej Millennium Plaza

Wśród obrączek ślubnych szczycimy się różnorodnymi projektami z żółtego, białego złota czy dwukolorowego złota, tytanu, palladu czy srebra, oferujemy również popularne obrączki z brylantami. W salonie posiadamy bogaty wybór nowoczesnych wzorów, zarówno z matowym i polerowanym wykończeniem.

Do zakupu pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych oferujemy grawer w prezencie!

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w galerii handlowej Millennium Plaza (parter) w centrum Warszawy oraz do sklepu internetowego www.GESELLE.pl.

 

LOKALIZACJA

Warszawski salon GESELLE Jubiler znajduje się niemal w samym centrum Warszawy obok placu Artura Zawiszy i skweru Alfonsa Grotowskiego. Niedaleko naszej siedziby w Galerii handlowej Millennium Plaza mieści się najważniejszy dworzec i stacja kolejowa stolicy - Warszawa Centralna. W bliskiej okolicy znajduje się również Pałac Kultury i Nauki oraz Politechnika Warszawska.

 

JAK DOJECHAĆ?

Samochodem - dojazd od Al. Jerozolimskich, ul. Grójeckiej, Towarowej oraz Raszyńskiej.

 

GDZIE ZAPARKOWAĆ?

Parking w Millennium Plaza - wjazd od ulicy Nowogrodzkiej
cennik: 4 zł/h

Parking przy ulicy Grójeckiej, Nowogrodzkiej, Koszykowej i Towarowej
cennik: 3 zł/h, kolejna godzina: 3,6 zł

Dell Parking przy ulicy Grójeckiej 5
cennik:

Parking przy ulicy Chmielnej 73
cennik: 4 zł/h

Parking przy Dworcu Centralnym
cennik: 5 zł/h

 

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Przystanek Plac Zawiszy
Linia tramwajowa 1, 7, 8, 9, 22, 24, 25
Linia autobusowa 127, 130, 150, 158, 159, 175, 501, 504, 512, 517, 521
Linia WKD Warszawa Ochota
Linia SKM
Kolej podmiejska KM