Salon GESELLE Jubiler we Wrocławiu

Jesteśmy firmą jubilerską, która specjalizuje się w sprzedaży własnoręcznie wykonywanych pierścionków zaręczynowych, wysokiej jakości obrączek ślubnych, złotej i srebrnej biżuterii oraz biżuterii do ślubu.

Markę GESELLE Jubiler tworzy pięć salonów jubilerskich zlokalizowanych we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Od 2012 roku właścicielem firmy jest Filip Piotr Geselle, który kontynuuje działalność swojego dziadka Bronisława Geselle oraz ojca – Piotra Geselle.

Salon GESELLE Jubiler we Wrocławiu przy ulicy Kołłątaja 21

W swojej pracy dbamy o precyzję wykonania produktów i profesjonalną jakość obsługi, co podkreślają nasi Klienci. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferowana Państwu biżuteria w pełni odzwierciedlała filozofię naszej marki, którą można scharakteryzować słowami: Tradycja – Jakość – Piękno.

Posiadamy szeroki wybór samodzielnie projektowanych i ręcznie wykonywanych w naszej pracowni jubilersko-złotniczej pierścionków zaręczynowych z certyfikowanymi brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi – ametystem, topazem, szmaragdem, szafirem, rubinem, rodolitem, tsavorytem i tanzanitem.

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż brylantów z dodatkowym certyfikatem Instytutu Gemmologicznego GIA.

W swojej kolekcji posiadamy ponad 1500 wzorów obrączek ślubnych wykonanych ze złota. Oferujemy możliwość stworzenia obrączek z platyny, palladu, tytanu i srebra. Dla tych Państwa, którzy pragną zaprojektować swoje obrączki i nadać im indywidualnego charakteru, oferujemy możliwość stworzenia własnego modelu. Gotowe obrączki ślubne przekazujemy w Państwa ręce zapakowane w eleganckie pudełko.

Oferta naszej firmy to również ręcznie wykonywane naszyjniki, bransolety, kolczyki i broszki. We wszystkich naszych salonach dostępna jest również biżuteria do ślubu z kryształami Swarovski Elements i perłami hodowlanymi.

Gwarantujemy, że biżuteria, która opuszcza nasz salon i trafia w Państwa ręce przechodzi szczegółowy proces kontroli jakości, nad którą czuwa nasz mistrza złotnictwa, Piotr Geselle.

Wnętrze salonu GESELLE Jubiler we Wrocławiu

W swoim salonie oferujemy również usługi:

  • naprawę i odświeżenie biżuterii złotej, srebrnej
  • korektę rozmiarów pierścionków zaręczynowych z brylantami, obrączek ślubnych
  • usługę wyceny i skupu brylantów, złota
  • możliwość wykonania biżuterii z powierzonego złota
  • serwis i naprawę zegarków, wymianę baterii, pasków, sprawdzanie wodoszczelności
  • grawerowanie biżuterii oraz upominków okolicznościowych

Zapraszamy do naszych salonów we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Warszawie oraz do odwiedzania sklepu internetowego www.GESELLE.pl.

 

LOKALIZACJA

Nasz salon znajduje się w centrum Wrocławia, kilka kroków od Dworca Głównego PKP, niedaleko Młodzieżowego Domu Kultury i naprzeciwko Babel Hostel. W bliskim sąsiedztwie naszego salonu mieści się Hotel Piast i Hotel Sofia.

 

JAK DOJECHAĆ?

Samochodem - na ulicę Kołłątaja można dojechać od ulicy Piłsudskiego, Rejtana, Skargi oraz Kościuszki.

 

GDZIE ZAPARKOWAĆ?

Parking przy ulicy Rejtana, Gwarnej, Kościuszki
cennik: 2 zł/h, kolejna godzina - 2,1 zł

Parking podziemny przy Dworcu Głównym PKP - wjazd od ul. Peronowej oraz Piłsudskiego, wyjazd od ul. Piłsudskiego
cennik: 30 minut bez opłat, 2 zł/h

 

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Przystanek Dworzec Główny PKP
Linia tramwajowa 0L, 0P, 2, 5, 8, 9, 10, 11
Linia autobusowa 145, 146, 240, 253, K