Kariera

Do naszego salonu we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta (wraz z obsługą sklepu internetowego)

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsuga i wsparcie Klientów przy składaniu zamówień,

- doradztwo w zakresie wyboru produktów i rozwiązań pod indywidualne wymagania Klienta,

- budowanie pozytywnych relacji z Klientem w salonie oraz poprzez kontakt mailowy i telefoniczny,

- dbałość o czystość i estetykę w salonie,

- dbałość o dobry wizerunek marki Geselle.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (mile widziane doświadczenie w branży jubilerskiej),

- komunikatywność i umiejętność budowania relacji,

- wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialość,

- kreatywność i zaangażowanie w rozwój firmy,

- dyspozycyjność i elastyczność,

- umiejętność obsługi komputera,

- umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

- w Geselle masz szansę na realizację własnych pomysłów, cenimy kreatywność i zaangażowanie,

- zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu, panuje u nas przyjazna atmosfera,

- oferujemy umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia,

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz wybrane soboty w godzinach 10-14.