Korekta rozmiaru pierścionka zaręczynowego lub wymiana pierścionka na inny rozmiar

Sklep internetowy GESELLE Jubiler oferuje jednorazową, bezpłatną korektę rozmiaru zakupionego pierścionka zaręczynowego w ciągu 100 dni od daty jego otrzymania*.

*Klient pokrywa koszt przesyłki kurierskiej w dwie strony (60 zł).

Przeczytaj koniecznie nasz poradnik, który ułatwi dobór odpowiedniego rozmiaru pierścionka czy obrączki ślubnej: wersja PDF.

Poznaj Multisizer - uniwersalną miarkę do określania średnicy palca! Kup Multisizer!

 

Chcesz dokonać zmiany rozmiaru pierścionka zakupionego przez internet?

1. Zapraszamy osobiście do Naszego głównego salonu we Wrocławiu w którym mieści się pracownia jubilerska lub przesłać na Nasz adres (GESELLE Jubiler ul. Kołłątaja 21, 50-006 Wrocław).

2. Poinformuj Nas o potrzebie korekty rozmiaru drogą mailową ([email protected]) lub telefoniczną (796 600 111) chętnie przeprowadzimy cię przez cały proces oraz doradzimy na każdym etapie wykonania korekty czy wysyłki.

3. Prosimy o ustalenie właściwego rozmiaru pierścionka poprzez zmierzenie średnicy idealnie dobranej biżuterii bądź wizytę u lokalnego jubilera celem dopasowania odpowiedniej wielkości pierścionka (średnicę określ w milimetrach). Jeżeli nie masz takiej możliwości, do przesyłki możesz dołączyć już noszony inny dopasowany rozmiarem pierścionek z wzorcową wielkością.

4. Nie zapomnij dołączyć certyfikatu do pierścionka w celu adnotacji o korekcie rozmiaru oraz zmiany masy wyrobu przy zmniejszeniu.

5. Gdy tylko otrzymamy pierścionek, poinformujemy Cię poprzez e-mail lub telefonicznie.

6. Po dokonaniu korekty biżuterii oczekuj wiadomości potwierdzającej wykonanie usługi. Pierścionek odeślemy kurierem UPS w przesyłce ubezpieczonej.

 

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zmiany rozmiaru lub wymiany pierścionka

1. Czy można dokonać wymiany pierścionka na taki sam, ale w innym rozmiarze?

Jeżeli zakupiony pierścionek okazał się za duży lub za mały, można dokonać jego wymiany w dogodnym dla kupującego czasie. Pierścionek nie może posiadać żadnych śladów użytkowania oraz mieć naniesionego graweru.

2. Ile trwa wymiana pierścionka zaręczynowego na większy lub mniejszy?

Czas dokonania wymiany zależny jest od dostępności danego modelu - może wynosić od jednego do piętnastu dni roboczych.

3. Czy każdy pierścionek można zmniejszyć/powiększyć?

Na możliwość wykonania korekty rozmiaru wpływa forma pierścionka, obecność oprawionego kamienia oraz wielkość zmiany. Specjaliści GESELLE Jubiler oceniają indywidualnie możliwości technologiczne wykonania usługi.

4. Ile trwa zmiana rozmiaru pierścionka zaręczynowego?

Czas potrzebny na dokonanie korekty wielkości pierścionka wynosi 2-3 dni robocze. Jeśli korekta będzie obejmowała więcej niż kilka rozmiarów niezbędne jest wykonanie nowego pierścionka, czas oczekiwania wynosi wówczas maksymalnie do 10 dni.

5. Jaki jest koszt przerozmiarowania?

Oferujemy jednorazową, bezpłatną korektę rozmiaru pierścionka z naszej standardowej oferty w terminie 100 dni od daty zakupu. Przy usłudze bezpłatnej korekty rozmiaru ewentualny wycinek materiału pozostaje własnością firmy GESELLE Jubiler. Korekta pierścionka w rozmiarach wykraczających poza standarową ofertę wyceniana jest indywidualnie. W przypadku konieczności wysyłki kurierem przerozmiarowywanego pierścionka koszt przesyłki w dwie strony wynosi 60 zł.

6. Czy po korekcie rozmiaru widoczne są ślady na pierścionku?

Prawidłowo wykonana usługa zmiany rozmiaru nie pozostawia na pierścionku żadnych, widocznych gołym okiem śladów oraz nie wpływa na jego jakość. Po wykonaniu usługi pierścionek jest czyszczony, polerowany i oddawany w Państwa ręce.