Wyceniając obrączki weź pod uwagę: próbę złota, szerokość, wysokość, serwis - szybkość i możliwości, wiarygodność firmy

Nowoczesne obrączki ślubne

Ceremonia ślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi. Znakiem ich bezgranicznej miłości i wierności są obrączki. Jeśli stoicie właśnie przed ich wyborem i nie wiecie, na które się zdecydować, zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. W GESELLE znajdziecie nie tylko tradycyjne obrączki ślubne o prostych lub zaokrąglonych profilach. Mając na względzie aktualnie panujące trendy oraz oczekiwania przyszłych współmałżonków, w ofercie uwzględniliśmy również nowoczesne obrączki ślubne opatrzone charakterystycznymi zdobieniami, a także łączące w sobie piękno żółtego oraz białego złota próby 585.

Wyważone połączenie żółtego i białego złota

Zazwyczaj przyszłe Pary Młode decydują się na obrączki ślubne z żółtego bądź białego złota. A gdyby tak stworzyć biżuterię, która łączyłaby w sobie piękno obu kolorów cenionego przez jubilerów na całym świecie kruszcu? W GESELLE nie znamy słowa „niemożliwe” i właśnie dlatego w bogatym asortymencie uwzględniliśmy nowoczesne obrączki ślubne charakteryzujące się wyważonym połączeniem żółtego oraz białego złota próby 585. Dodatkowo mogą być wzbogacone brylantami bądź cyrkoniami od Swarovskiego, a nawet opatrzone matowym wykończeniem w postaci subtelnej linii (cieńszej lub grubszej) przebiegającej przez całą szerokość obrączki. To świetna propozycja biżuterii dla przyszłych współmałżonków, którzy cenią nie tylko wysoką jakość oraz precyzyjne wykonanie, ale również niebanalny wygląd.

Nowoczesne obrączki ślubne - bezcenna pamiątka

Obrączki ślubne nie tylko powinny odpowiadać preferencjom przyszłych współmałżonków. Za ich największy atut bez wątpienia uchodzi precyzja wykonania oraz dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły, która w przypadku nowoczesnych obrączek ślubnych od GESELLE jest niezmiernie istotna. Z tego względu oferowana przez nas biżuteria ślubna ze złota próby 585 jest tworzona pod bacznym okiem doświadczonego mistrza złotnictwa, zgodnie z opracowanymi wcześniej projektami. Co więcej, wykorzystywane przez nas złoto cieszy się dużym uznaniem nie tylko ze względu na nienaganny kolor oraz nieprzemijający blask. Kruszec charakteryzuje się dobrymi parametrami, tym samym odpornością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne w postaci zniekształceń czy zarysowań. Niezależnie więc od tego, które obrączki ślubne wybierzecie - wzbogacone kamieniami czy opatrzone subtelnymi wzorami - będą stanowić bezcenną pamiątkę na długie lata, symbolizując Wasze wzajemne uczucie. 

Wartość sentymentalna a precyzyjny grawer laserowy

Nowoczesne obrączki ślubne to zarówno biżuteria, która będzie zdobić Wasze dłonie na co dzień, jak i bezcenna pamiątka najważniejszego wydarzenia w życiu, być może przekazana kolejnym pokoleniom. Aby podkreślić wagę tego szczególnego dnia, a także wartość sentymentalną biżuterii, warto rozważyć precyzyjny grawer laserowy lub grawer indywidualny. W GESELLE możemy opatrzyć obrączki nie tylko imieniem, datą ceremonii, ważnym cytatem, ale także niebanalną ilustracją bądź liniami papilarnymi współmałżonka.