Wyceniając obrączki weź pod uwagę: próbę złota, szerokość, wysokość, serwis - szybkość i możliwości, wiarygodność firmy

Obrączki ślubne z kamieniami

Zarezerwowaliście już salę weselną i zaprosiliście najbliższą rodzinę, jednak nadal nie znaleźliście obrączek ślubnych, które sprostałyby Waszym oczekiwaniom? Bez obaw - w naszym szerokim asortymencie mamy naprawdę wiele wyjątkowych modeli obrączek ślubnych wykonanych z żółtego bądź białego złota próby 585. Łączą w sobie prostotę i nowoczesność, dodatkowo opatrzone subtelnymi liniami oraz kamieniami będą stanowiły bezcenny symbol Waszej miłości, wierności, a także wzajemnej troski.

Obrączki ślubne a subtelne zdobienia

Klasyczne obrączki ślubne pomimo upływu czasu nadal cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych małżonków, jednak coraz częściej można spotkać się również z obrączkami ślubnymi opatrzonymi subtelnymi zdobieniami w postaci kamieni czy delikatnych linii nadających im indywidualnego charakteru. Obrączki ślubne to nie tylko tradycyjny symbol miłości, ale także biżuteria zdobiąca dłonie na co dzień. Mając na uwadze potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, w asortymencie uwzględniliśmy zarówno modele wzbogacone o precyzyjnie oszlifowane, drobne diamenty, uchodzące za najlepszych przyjaciół każdej kobiety, jak i cyrkonie od cenionej na rynku marki Swarovski.

Nowoczesna biżuteria ślubna 

Tradycyjne obrączki ślubne kojarzą się przede wszystkim z prostotą, a co najważniejsze - jednolitym kolorem kruszcu. A gdyby tak zdecydować się na mniej konwencjonalną propozycję? Nowoczesne obrączki ślubne marki GESELLE oprócz subtelnych zdobień kamieniami w postaci brylantów bądź cyrkonii łączą w sobie piękno żółtego, białego, a nawet czerwonego złota.  Kruszec odznacza się przede wszystkim doskonałą głębią koloru oraz wprawiającym w zachwyt blaskiem. 

Podnieś wartość sentymentalną obrączek ślubnych

Obrączki ślubne to niewątpliwy symbol miłości dwojga ludzi. Niemniej są również bezcenną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dlaczego więc nie podnieść ich wartości sentymentalnej, a zarazem nadać indywidualnego charakteru? W GESELLE oferujemy grawer laserowy, pozwalający na precyzyjne spersonalizowanie biżuterii, a także grawer indywidualny, za pomocą którego można wzbogacić obrączki ślubne. Opatrzymy je zarówno imieniem, ważną dla Was obojga datą, danymi geograficznymi miejsca, w którym pierwszy raz się poznaliście, symbolami, jak i ilustracją czy liniami papilarnymi partnera.