Pierścionki zaręczynowe z białym szafirem

W dniu zaręczyn niezwykle ważna jest nie tylko odpowiednia oprawa, ale także element zaskoczenia w postaci pierścionka, który wyrazi Twoje uczucia bez wymawiania zbędnych słów. Z myślą o klientach poszukujących biżuterii, która będzie symbolizować ich nieprzemijającą miłość, stworzyliśmy kolekcję zaręczynową, wśród której znajdziesz wyróżniające się niepodważalną precyzją wykonania pierścionki z białym szafirem zamknięte w formie z białego bądź żółtego złota, stanowiące nie tylko dowód miłości, ale także bezcenną pamiątkę na długie lata.

Biały szafir - symbol miłości i szczęścia w małżeństwie

Szafiry cieszą się niesłabnącą popularnością już od czasów starożytności, gdy przypisywano im magiczną moc. Korund osiągający twardość 9 w skali Mosha uchodzi za drugi najtwardszy klejnot zaraz po diamencie - odwiecznym przyjacielu kobiet. Najczęściej można spotkać się z szafirem w kolorze niebieskim o nieprawdopodobnej głębi, za którego intensywną barwę odpowiadają jony żelaza oraz tytanu. Niemniej warte uwagi są również kamienie o białym odcieniu, które pomimo wcześniej wspomnianej twardości kojarzą się przede wszystkim z delikatnością oraz elegancją. Co ciekawe, zarówno przezroczyste, jak i białe szafiry są wydobywane w Polsce, a dokładniej na Dolnym Śląsku. Dla wielu właścicieli, ale także jubilerów, kamień ten odznacza się czystością, wiernością oraz sprawiedliwością, równocześnie symbolizując miłość oraz szczęście w małżeństwie. Stanowi solidny fundament w bliskiej relacji z ukochaną osobą, dlatego nic dziwnego, że pierścionek zaręczynowy opatrzony białym szafirem budzi ogromne zainteresowanie.

Ponadczasowe połączenie złota i szafiru

Nasza kolekcja zaręczynowa obejmuje naprawdę wiele różnorodnych pierścionków, na których widok Twoja ukochana nie będzie w stanie Ci odmówić. Niemniej, jeśli zwracasz uwagę nie tylko na barwę kamienia, ale także jego symbolikę i przede wszystkim sposób wykonania, to gwarantujemy, że pierścionki zaręczynowe opatrzone szafirem sprostają zarówno Twoim oczekiwaniom, jak i Twojej ukochanej. Każdy z modeli został zaprojektowany i – co więcej – wykonany przez mistrza złotnictwa. Podczas całego procesu dokładamy wszelkich starań, aby pierścionki charakteryzowały się precyzją oraz dbałością o nawet najdrobniejsze detale. Jednak co najważniejsze w Geselle doskonale wiemy, jak ważna jest wysoka jakość, dlatego każdy nasz pierścionek z białym szafirem został zamknięty w formie z białego lub żółtego złota próby 585, która łączy w sobie długowieczność oraz nieskazitelny wygląd. Wybrane modele wzbogacono o drobne brylanciki, sąsiadujące z szafirem.

Wyraź swoje uczucia bez zbędnych słów

Jak wyrazić swoje uczucia nie wymawiając słów? To proste! Wystarczy, że zdecydujesz się na grawerunek wykonany metodą laserową. Co więcej, istnieje możliwość naniesienia na biżuterię daty, miejsca, czy cytatu w wybranej przez Ciebie czcionce, a nawet symbolu, ilustracji czy linii papilarnych, nadając pierścionkowi z białym szafirem indywidualnego charakteru, równocześnie podnosząc jego wartość sentymentalną. Z pewnością Twoja ukochana nie będzie Ci w stanie odmówić spędzenia z Tobą reszty swojego życia.