Diamenty - najlepszy przyjaciel kobiety

Od wieków diamenty są uznawane za najlepszych przyjaciół kobiety. Dlatego jeśli szukasz pierścionka, na którego widok Twoja ukochana z pewnością odpowie „tak”, to trafiłeś w dobre miejsce. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć pierścionków zaręczynowych z diamentem, zarówno z żółtego, jak i białego złota, które będą stanowić absolutnie wyjątkowe zwieńczenie jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu - dnia zaręczyn.

Wybór idealnego pierścionka

Jednak jaki pierścionek z diamentem wybrać, aby sprostał oczekiwaniom Twojej wybranki? Wybór pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie, dlatego postanowiliśmy przygotować kilka porad, które pomogą Ci wybrać idealny pierścionek dla swojej ukochanej.

Pamiętaj o czterech C - carat, clarity, color, cut

Przy wyborze pierścionka z diamentem niezbędne są cztery C - carat, clarity, color, cut. To właśnie one wpływają na wartość i piękno diamentu. Carat to masa diamentu, clarity to jego czystość, color to kolor, a cut to szlif diamentu. Im większy carat, tym większa masa diamentu, im większa czystość, tym mniejsze wady, im lepszy kolor, tym diament jest bardziej bezbarwny, a im lepszy szlif, tym piękniej będzie się prezentował.

Dostępna w naszym asortymencie biżuteria, a dokładnie pierścionki zaręczynowe z diamentem wykonane ze złota pr. 585, będzie idealnym symbolem Waszejnieprzemijającej miłości, ale także pozwoli poczuć się Twojej wybrance spełnioną i docenioną. Z pewnością odpowiednio dobrany pierścionek przykuje niejedno spojrzenie, nie pozostawiając wątpliwości, jak ważna jest dla Ciebie ta jedna, wyjątkowa kobieta.

Jaki pierścionek zaręczynowy z diamentem wybrać?

Nie wiesz, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Z pewnością niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, Twoja wybranka nie będzie w stanie Ci odmówić. W naszej ofercie można znaleźć zarówno pierścionki z białego bądź żółtego złota, jak również proponujemy biżuterię opatrzoną brylantami i – co więcej – wzbogaconą o takie kamienie szlachetne jak szmaragd, rubin czy szafir. Pierścionki zaręczynowe uzupełnione diamentem znakomitej jakości stanowią klasyczną, nieprzemijającą propozycję biżuterii dla przyszłej małżonki. 

Zaskocz swoją ukochaną w tym wyjątkowym dniu!

Zaręczyny to niezwykle ważne wydarzenie, które raz na zawsze odmieni zarówno Twoje życie, jak i Twojej wybranki. Nie od dziś wiadomo, że ukochane dla nas osoby zasługują na wszystko, co najlepsze, dlatego jeśli myślisz o personalizacji wybranego przez Ciebie pierścionka z diamentem, nie mogłeś lepiej trafić. W GESELLE Jubiler oferujemy wykonanie grawerunku laserowego, wyróżniającego się wysoką precyzją, wzbogacającą wartość sentymentalną biżuterii.