Pierścionki zaręczynowe z diamentem

Od wieków diamenty są uznawane za najlepszych przyjaciół kobiety. Dlatego jeśli szukasz pierścionka, na którego widok Twoja ukochana z pewnością odpowie „tak”, to trafiłeś w dobre miejsce. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć pierścionków zaręczynowych z diamentem, zarówno z żółtego, jak i białego złota, które będą stanowić absolutnie wyjątkowe zwieńczenie jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu - dnia zaręczyn. Jednak jaki pierścionek z diamentem wybrać, aby sprostał oczekiwaniom Twojej wybranki?  

Pierścionek zaręczynowy - symbol nieprzemijającej miłości

Pierścionek zaręczynowy z diamentem to ponadczasowy model, który łączy w sobie klasykę, elegancję oraz delikatność. Niemniej czy wiedziałeś, że diamenty przed odpowiednio wykonaną obróbką są matowe i nie posiadają połysku? Co więcej, szlif, który pozwala na wydobycie z kamienia niepowtarzalnego piękna oraz blasku powstał w XVII wieku. W GESELLE Jubiler znajdziesz biżuterię z brylantem ze szlifem składającym się z 57 faset. To najpopularniejszy rodzaj szlifu zaprojektowany w taki sposób, aby światło w jak największej ilości odbijało się od dna kamienia i kierowało ku górze. Warto dodać, że oszlifowany diament posiadający 8 faset to tzw. stary szlif, który jest zdecydowanie tańszy, bardziej matowy, gorzej odbija światło i najczęściej można go spotkać w biżuterii oferowanej w tzw. sieciówkach. 

Dostępna w naszym asortymencie biżuteria, a dokładnie pierścionki zaręczynowe z diamentem wykonane ze złota pr. 585, będzie idealnym symbolem Waszejnieprzemijającej miłości, ale także pozwoli poczuć się Twojej wybrance spełnioną i docenioną. Z pewnością odpowiednio dobrany pierścionek przykuje niejedno spojrzenie, nie pozostawiając wątpliwości, jak ważna jest dla Ciebie ta jedna, wyjątkowa kobieta.

Jaki pierścionek zaręczynowy z diamentem wybrać?

Nie wiesz, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Z pewnością niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, Twoja wybranka nie będzie w stanie Ci odmówić. W naszej ofercie można znaleźć zarówno pierścionki z białego bądź żółtego złota, jak również proponujemy biżuterię opatrzoną brylantami i – co więcej – wzbogaconą o takie kamienie szlachetne jak szmaragd, rubin czy szafir. Pierścionki zaręczynowe uzupełnione diamentem znakomitej jakości stanowią klasyczną, nieprzemijającą propozycję biżuterii dla przyszłej małżonki. Jeśli jednak Twoja wybranka ceni niekonwencjonalne połączenia, ale przede wszystkim najwyższą jakość wykonania, to nasza biżuteria z oprawionymi kamieniami w niebanalnych kolorach okaże się spełnieniem jej marzeń.

Zaskocz swoją ukochaną w tym wyjątkowym dniu!

Zaręczyny to niezwykle ważne wydarzenie, które raz na zawsze odmieni zarówno Twoje życie, jak i Twojej wybranki. Nie od dziś wiadomo, że ukochane dla nas osoby zasługują na wszystko, co najlepsze, dlatego jeśli myślisz o personalizacji wybranego przez Ciebie pierścionka z diamentem, nie mogłeś lepiej trafić. W GESELLE Jubiler oferujemy wykonanie grawerunku laserowego, wyróżniającego się wysoką precyzją, wzbogacającą wartość sentymentalną biżuterii. Co więcej, chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, wykonujemy również grawerunki indywidualne. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, jaką czcionką zostanie wygrawerowany napis w postaci daty, nazwiska, czy cytatu. Co więcej, istnieje także możliwość opatrzenia pierścionka ilustracją, a nawet liniami papilarnymi.