Korzyści przy zakupie pierścionka zaręczynowego w GESELLE Jubiler

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy szereg możliwości, które otrzymujecie w prezencie wraz z zakupem pierścionka zaręczynowego w naszym sklepie internetowym:

 

Bezpłatna korekta rozmiaru

 

Nie jesteś pewny rozmiaru pierścionka swojej przyszłej Narzeczonej? Oferujemy bezpłatną, jednorazową korektę pierścionków z kolekcji GESELLE w ciągu 100 dni od daty otrzymania zakupu. Pierścionek możesz dostarczyć osobiście do jednego z naszych salonów lub przesłać na nasz adres. Zapewniamy darmową wysyłkę w dwie strony.* W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Usługę wykonujemy w naszej pracowni we Wrocławiu w ciągu kilku dni od dostarczenia pierścionka. Korekta dotyczy przerozmiarowania w obrębie naszej standardowej rozmiarówki (od rozmiaru 6 do 18). W przypadku rozmiarów wykraczających poza ten przedział, usługa ta będzie wyceniana indywidualnie.

Jeśli korekta będzie obejmowała więcej niż kilka rozmiarów niezbędne jest wykonanie nowego pierścionka, czas oczekiwania wynosi wówczas do 14 dni.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.geselle.pl/informacje/korekta-rozmiaru-pierscionka-zareczynowego-lub-wymiana-pierscionka-na-inny-rozmiar

 

Bezproblemowa wymiana lub zwrot

 

Pierścionek zaręczynowy nie przypadł Narzeczonej do gustu? Oferujemy możliwość bezpłatnej wymiany lub zwrotu nienoszonego pierścionka z kolekcji GESELLE w ciągu 30 dni. ** W tym celu prosimy o kontakt z nami.

W przypadku przesyłek międzynarodowych, koszty wysyłki ponosi Kupujący.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.geselle.pl/informacje/zwroty-i-reklamacje

 

Darmowa dostawa

 

Oferujemy darmową i bezpieczną dostawę kurierem UPS lub do Paczkomatów na terenie całej Polski oraz przesyłkę zwrotną w przypadku korekty rozmiaru lub wymiany. Jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę kurierem, zamówienie dotrze w ciągu jednego dnia roboczego pod Twój adres.

 

Odbiór osobisty w 5 miastach

 

Pierścionek można również odebrać osobiście w wybranym salonie GESELLE Jubiler: we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz Poznaniu.

 

Grawer w prezencie

 

Oferujemy możliwość wykonania pamiątkowego grawerunku diamentowego, dzięki któremu na pierścionku pojawi się bliska sercu treść. ***

Przykładowe grawery można obejrzeć tutaj: http://www.geselle.pl/informacje/grawerowanie-bizuterii

 

Jakość potwierdzona certyfikatem

 

Wszystkie brylanty oraz kamienie naturalne oprawiane w naszej biżuterii są sprawdzane i oceniane przez naszych Rzeczoznawców. Ich jakość jest potwierdzona Certyfikatem GESELLE Jubiler dołączonym do każdego pierścionka z brylantem lub dodatkowym Certyfikatem Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego. Oferowane przez nas brylanty pochodzą tylko z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

 

100% ręczne wykonanie w Polsce

 

Pierścionki GESELLE Jubiler są wykonywane ręcznie przez doświadczonych mistrzów złotnictwa oraz złotników w naszej pracowni we Wrocławiu. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.


* darmowa dostawa nie dotyczy przesyłek międzynarodowych
** nie dotyczy biżuterii spersonalizowanej, wygrawerowanej i spoza naszej standardowej oferty - dotyczy tylko zamówień internetowych
*** dotyczy większości modeli pierścionków