Nasz salon

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu

GESELLE Jubiler

ul. Kołłątaja 21
50-006 Wrocław

Telefon: 796 76 56 46
E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00


Salon jubilerski we Wrocławiu - GESELLE Jubiler

 

Jesteśmy firmą jubilerską specjalizującą się w sprzedaży własnoręcznie wykonywanych pierścionków zaręczynowych, wysokiej jakości obrączek ślubnych, złotej i srebrnej biżuterii oraz biżuterii do ślubu.

Posiadamy szeroki wybór samodzielnie projektowanych i ręcznie wykonywanych w naszej pracowni jubilersko-złotniczej pierścionków zaręczynowych z certyfikowanymi brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi – ametystem, topazem, szmaragdem, szafirem, rubinem, rodolitem, tsavorytem i tanzanitem. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo brylanty z dodatkowym certyfikatem Instytutu Gemmologicznego GIA.

W swojej kolekcji posiadamy ponad 1500 wzorów obrączek ślubnych wykonanych ze złota. Oferujemy możliwość stworzenia obrączek z platyny, palladu, tytanu i srebra. Dla tych Państwa, którzy pragną zaprojektować swoje obrączki i nadać im indywidualnego charakteru, oferujemy możliwość stworzenia własnego modelu. Gotowe obrączki ślubne przekazujemy w Państwa ręce zapakowane w eleganckie pudełko.

Oferta naszej firmy to również ręcznie wykonywane naszyjniki, bransolety, kolczyki i broszki. We wszystkich naszych salonach dostępna jest również biżuteria do ślubu z kryształami i perłami hodowlanymi.

Gwarantujemy, że biżuteria, która opuszcza nasz salon i trafia w Państwa ręce przechodzi szczegółowy proces kontroli jakości, nad którą czuwa nasz mistrza złotnictwa, Piotr Geselle.

W swoim salonie oferujemy również usługi:

  • naprawę i odświeżenie biżuterii złotej, srebrnej
  • korektę rozmiarów pierścionków zaręczynowych z brylantami, obrączek ślubnych
  • usługę skupu złota
  • możliwość wykonania biżuterii z powierzonego złota
  • grawerowanie biżuterii oraz upominków okolicznościowych

W swojej pracy dbamy o precyzję wykonania produktów i profesjonalną jakość obsługi, co podkreślają nasi Klienci. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferowana Państwu biżuteria w pełni odzwierciedlała filozofię naszej marki, którą można scharakteryzować słowami: Tradycja – Jakość – Piękno.