Nasz salon

Salon jubilerski we Wrocławiu - GESELLE Jubiler

GESELLE Jubiler - biżuteria najwyższej jakości we Wrocławiu

GESELLE Jubiler to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji biżuterii najwyższej jakości. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kołłątaja 21, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piękna i elegancji.

W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór wyrobów jubilerskich wykonanych z najlepszych materiałów. Nasza biżuteria jest synonimem wyjątkowej jakości, nieprzemijającej elegancji oraz piękna, które zachwyca. Dzięki starannemu wyborowi materiałów oraz rzetelnej i precyzyjnej pracy naszych jubilerów, gwarantujemy trwałość naszych produktów.

W ofercie GESELLE Jubiler znajdują się wyroby dla kobiet i mężczyzn, które idealnie nadają się na prezent lub jako pamiątka na wyjątkowe okazje. Nasze brylanty są autentyczne, a ich parametry potwierdzone certyfikatem GESELLE Jubiler. Dzięki temu, każdy klient ma pewność, że kupuje biżuterię najwyższej jakości.

Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu
Salon jubilerski we Wrocławiu - GESELLE Jubiler

Nasz profesjonalny i sympatyczny personel chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej biżuterii dla Państwa lub Waszych bliskich. Bez względu na okazję, Geselle Jubiler to gwarancja piękna, jakości i trwałości.

Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu, gdzie na żywo można zobaczyć nasze wyroby i skorzystać z pomocy naszych jubilerów. Oferujemy szeroki wybór pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych, naszyjników, bransoletek oraz innych wyrobów jubilerskich, które zachwycą każdego miłośnika piękna.

Posiadamy szeroki wybór samodzielnie projektowanych i ręcznie wykonywanych w naszej pracowni jubilersko-złotniczej pierścionków zaręczynowych z certyfikowanymi brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi – ametystem, topazem, szmaragdem, szafirem, rubinem, rodolitem, tsavorytem i tanzanitem. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo brylanty z dodatkowym certyfikatem Instytutu Gemmologicznego GIA.

W  kolekcji posiadamy ponad 1500 wzorów obrączek ślubnych wykonanych ze złota. Oferujemy możliwość stworzenia obrączek z platyny, palladu, tytanu i srebra. Dla tych Państwa, którzy pragną zaprojektować swoje obrączki i nadać im indywidualnego charakteru, oferujemy możliwość stworzenia własnego modelu. Gotowe obrączki ślubne przekazujemy w Państwa ręce zapakowane w eleganckie pudełko.

W swojej pracy dbamy o precyzję wykonania produktów i profesjonalną jakość obsługi, co podkreślają nasi Klienci. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferowana Państwu biżuteria w pełni odzwierciedlała filozofię naszej marki, którą można scharakteryzować słowami: Tradycja – Jakość – Piękno.

W  salonie oferujemy również usługi:

  • korektę rozmiarów pierścionków zaręczynowych z brylantami, obrączek ślubnych
  • grawerowanie biżuterii oraz upominków okolicznościowych
  • skup złota i przerób złota na nową biżuterię
Salon jubilerski  - GESELLE Jubiler

 

GESELLE Jubiler

ul. Kołłątaja 21

50-006 Wrocław

 

Telefon: 796 600 777
E-mail: [email protected]
Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Salon jubilerski we Wrocławiu - GESELLE Jubiler

 

Serdecznie zapraszamy!