Nasze wartości

Geselle Jubiler to rodzinna firma jubilerska z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kołłątaja 21. Naszej firmie zależy przede wszystkim na zapewnieniu najwyższej jakości produktów i usług. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękną i unikalną biżuterię, która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników piękna.

W Geselle Jubiler dbamy również o trwałość naszych wyrobów, co gwarantujemy dzięki starannemu wyborowi materiałów oraz rzetelnej i precyzyjnej pracy naszych jubilerów.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie nasz profesjonalny i sympatyczny personel chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej biżuterii dla Państwa lub Waszych bliskich. Niezależnie od okazji, Geselle Jubiler to gwarancja piękna, jakości i trwałości.


Tradycja


Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 1948 roku - oferujemy wyroby jubilerskie, usługi złotnicze oraz usługi zegarmistrzowskie. Naszą markę tworzą pracownia złotnicza Piotra Geselle oraz sklep jubilerski prowadzony przez syna Filipa.

Nasza rodzinna firma jubilerska kultywuje tradycję, która jest dla nas niezwykle ważna. Przekazywanie wiedzy i umiejętności z pokolenia na pokolenie pozwala nam zachować niezwykły dorobek naszych przodków i umożliwia nam dostarczanie naszym klientom wyjątkowych i trwałych wyrobów jubilerskich.

Nasza dbałość o szczegóły i staranność w wyborze materiałów gwarantują niezawodność i trwałość naszych wyrobów, a ich piękno i unikalność są wynikiem naszej pasji i zaangażowania w naszą pracę. W Geselle Jubiler tradycja i jakość idą w parze z nowoczesnym i oryginalnym designem, dzięki czemu nasza biżuteria jest zarówno elegancka, jak i nowoczesna.

Jakość


Dokładamy wszelkich starań, aby nasza biżuteria zachwycała nie tylko swoim pięknem, ale również precyzją i starannością wykonania. Zdobywane przez lata umiejętności pozwalają naszym mistrzom podjąć się zadań trudnych, z czego słynie nasza pracownia. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie tworzenia tak, aby piękno biżuterii było trwałe. Dowodem uznania naszej pracy są powracający, zadowoleni Klienci.

Piękno


Piękno oferowanej przez nas biżuterii to zasługa oryginalnego wzornictwa, mistrzowskiego wykonania oraz staranności podczas selekcji kamieni, między innymi brylantów. Ich nieprzemijające piękno uchwycone w naszych wyrobach symbolizuje wieczną miłość, towarzysząc Państwu w najważniejszych momentach życia.