Skup złomu złota Wrocław

W naszym salonie prowadzimy skup złota.

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie oceny i wyceny złomu złotego, biżuterii, drobnych przedmiotów użytkowych, czy też wszelkich innych artefaktów wykonanych z tego cennego kruszcu, które mogą Państwo posiadać w domu.

Jeśli zalegają u Państwa nieużywane złote przedmioty, zepsuta lub niekompletna biżuteria, które jedynie zabierają miejsce, zachęcamy do przyniesienia ich do nas. Nasz profesjonalny zespół doradców z pewnością dokona precyzyjnej wyceny oraz określi aktualną wartość złota, oferując przy tym konkurencyjne ceny, które są na bieżąco aktualizowane zgodnie z trendami na światowych rynkach złota.

Skupujemy również biżuterię z brylantami w salonie we Wrocławiu - nasz dyplomowany Ekspert Wyceny Diamentów dokona rzetelnej wyceny Państwa wyrobów, dzięki czemu można nam zaufać! (zastrzegamy sobie prawo do odmowy skupu).

Skup złota Wrocław, Poznań, Katowice, Warszawa - Najwyższe ceny złota od GESELLE Jubiler

Warto wiedzieć.
Co ma wpływ na cenę złota?

Przede wszystkim cena zależy od wagi przedmiotu (bez kamieni, cyrkonii i innych zdobień - do sprzedaży usuwane są one z wyrobów) oraz jego próby, o czym informuje wybita cecha. Jeśli brakuje próby, określana jest ona na podstawie badania wykonywanego w salonie.

Zapraszamy do sprzedaży złota i wizyty w naszym salonie we Wrocławiu.

Aktualne ceny złota za gram

Ładuję aktualne ceny...