Wyceniając obrączki weź pod uwagę: próbę złota, szerokość, wysokość, serwis - szybkość i możliwości, wiarygodność firmy

Obrączki ślubne z białego złota

Obrączki ślubne towarzyszą współmałżonkom na co dzień, dlatego tak ważne jest dopasowanie ich względem indywidualnych preferencji. Jeśli cenisz subtelność, delikatność, a przede wszystkim doskonałą precyzję wykonania, to doskonale trafiłeś. W GESELLE dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas biżuteria ślubna stanowiła nie tylko symbol nieprzemijającej miłości, ale także zdobiła dłonie przyszłej Pary Młodej na co dzień. Z tego względu zarówno klasyczne obrączki ślubne, jak i wykonane z białego złota próby 585 wychodzą spod rąk doświadczonego mistrza złotnictwa. Jednak jakie modele wybrać - tradycyjne, o prostym lub zaokrąglonym profilu czy wzbogacone drobnymi kamieniami?

Obrączki ślubne - klasyczne czy zdobione?

Nieustannym zainteresowaniem przyszłych Par Młodych cieszą się klasyczne obrączki ślubne wykonane z żółtego złota. Niemniej coraz częściej wybierają również obrączki ślubne z białego złota. Mając na uwadze oczekiwania oraz preferencje naszych klientów, w ofercie nie mogło zabraknąć biżuterii ślubnej powstałej z białego kruszcu. Zwolennikom prostoty oraz delikatności polecamy obrączki ślubne o płaskim lub zaokrąglonym profilu, bez dodatkowych zdobień. Jeśli jednak zarówno Ty, jak i Twój przyszły współmałżonek preferujecie biżuterię z charakterem, to przygotowane przez naszego mistrza złotnictwa modele wzbogacone drobnymi brylancikami bądź cyrkoniami od Swarovskiego z pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom.

Obrączki ślubne a białe złoto

Obrączki ślubne i białe złoto - brzmi dość niekonwencjonalnie? Bardzo możliwe! Od dekad przyszłe Pary Młode poszukujące idealnych obrączek, decydowały się na biżuterię z żółtego złota, kojarzonego przede wszystkim ze ślubną tradycją. Nie oznacza to jednak, że białe złoto nie może być równie reprezentatywnym symbolem nieprzemijającej miłości dwojga zakochanych w sobie ludzi. Doskonałym tego dowodem są obrączki ślubne z białego złota zaprojektowane przez naszego mistrza złotnictwa. Kruszec próby 585 wykorzystany podczas tworzenia każdego z proponowanych przez nas modeli wyróżnia się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi. Dzięki temu biżuteria charakteryzuje się wysoką odpornością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, a przy tym nienaganną prezencją pomimo upływu lat.

Spersonalizuj biżuterię ślubną w GESELLE

Wiele przyszłych Par Młodych decyduje się na personalizację biżuterii, aby nadać jej indywidualnego charakteru, a także podwyższyć wartość sentymentalną. W GESELLE również oferujemy grawerunek - laserowy oraz indywidualny. Pierwszy z nich pozwala na precyzję oraz dbałość podczas procesu personalizacji. Jeśli natomiast chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę i wzbogacić obrączkę ślubną z białego złota imieniem, datą ceremonii, danymi geograficznymi oznaczającymi miejsce, w którym po raz pierwszy się spotkaliście, symbolem, ważną dla Was obojga ilustracją, a nawet liniami papilarnymi, proponujemy grawer indywidualny. W GESELLE nie znamy słowa „ograniczenia”, zapraszamy!